iPhone iFokus

iPhone

Etikettövrigt-iphone-ipad-ipod
Läst 1146 ggr
Miowi
0

Säljes: iPhone 5 16 GB vit

Hej alla!

Tänkte se om det finns något intresse av en vit iPhone 5 16 GB? Får telefon av jobbet så har inget behov av denna längre. Haft den sedan slutet av augusti, haft skärmskydd på sedan dag 1 (som fortfarande är på) samt ett hårt skal runt - så inga repor.

Telefonen köptes kontant och låstes upp på en gång, har kvar kvittot från 3 på själva upplåsningen där IMEI står så man med all säkerhet vet att det är denna telefon som är upplåst. Pris: 3500.

Bor i Stockholmsområdet. Skicka PM vid intresse!

Hoppas det är ok att lägga upp en annons här på iPhone iFokus, i annat fall ber jag om ursäkt och ber om att annonsen tas bort!

[Jens]
0
#1

Det tror jag icke ska vara några problem att lägga upp en annons här. Fick själv en telefon (iPhone 5S) via jobbet men den är låst på telia och jag har i vanliga fall tre så jag måste behålla båda lurarna.